ALLE NEC NIEUWTJES SELECTIEF VOOR JOU VERZAMELD!

Kees Smit deze zomer niet voor de hoofdprijs weg: ‘Slechts een fractie ervan’

VoetbalnieuwsKees Smit wordt al een geruime tijd in verband gebracht met een zomerse toptransfer. Maar het is maar de vraag of het zo ver zal gaan komen. De heren analisten Rafael van der Vaart en Wim Kieft vonden de 20-jarige middenvelder gisteren namelijk erg tegenvallen in de bekerfinale tussen AZ en NEC.

Hij scoorde in de slotfase weliswaar nog een doelpunt voor AZ in de 5-1 overwinning op NEC, maar Kieft was kritisch bij Studio Voetbal. “Ik vond Smit tegenvallen, als ik eerlijk mag zijn.” De oud-spits zag dat Smit moeite had. “Het tempo lag hoog, je hebt weinig tijd om te handelen. Waarschijnlijk heeft Smit meer van dit soort wedstrijden nodig om nog beter te worden.”

Dat de AZ-middenvelder nog scoorde deed er volgens Kieft niet meer toe. “Ja, dit is op het eind. Toen was het open huis, net kermis.” Wel zag Kieft een uitblinker in de persoon van Sven Mijnans, die het volgens hem ‘heel goed’ deed. Van der Vaart was net als Kieft ook niet te spreken over Smit. “Ja, ik vond Smit ook slecht spelen. En Troy Parrott speelde een dramatische wedstrijd. Die heeft niet één keer naar de goede kleur gespeeld. Echt vreselijk.”

“Kees Smit kon niet zijn stempel drukken”

De analisten waren niet de enigen die Smit belabberd vonden spelen, ook op X was er zondag veel kritiek. “Kees Smit geen bal geraakt”, klonk het onder meer. En: “Keesje Smit net zo overrated als Frenkietje de Jong.” AZ kan volgens velen dan ook fluiten naar een hoge transfersom, gezien er al een transfersom van 60 miljoen op hem werd geplakt. “Ik denk meer 60.000.000 yen voor Kees Smit”, luidde het. “In welke valuta zou Kees Smit 60 miljoen moeten kosten?”, sneerde een andere criticaster op X. Even omgerekend van Yen naar de Euro, zou dat slechts een transfersommetje van iets meer dan drie ton opleveren voor AZ.

“Geen 60 miljoen euro waard”

“Ach gèrum, Keesje Smit… kan nog geen stempel drukken op deze wedstrijd. Kan er bij NEC zo 3 aanwijzen die 70M waard zijn”, concludeert een ander. “Ik zit hem nog eens goed te bekijken die Kees Smit, maar ik begrijp niet dat clubs daar straks tig miljoen voor over hebben.”

The post Kees Smit deze zomer niet voor de hoofdprijs weg: ‘Slechts een fractie ervan’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *